Web Sitemize Hoşgeldiniz!
BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48
Hemen Arayın!
Bize yazın
İstanbul Anadolu - Avrupa Yakası
BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48

Su Bazlı Boyama

Su Bazlı Boyama

boyacigonder.com Su Bazlı Boyama

Su Bazlı Boya Nedir İsterseniz önce buna bir bakalım;

İçeriğinde su olan hızlı kuruyan ve bu nedenle insan sağlığına zarar vermeyen boyalara su bazlı boya denir. Yani içerisinde yağ bulunmayan tıpkı adı gibi içerisinde su olan boyalara su bazlı boya diyoruz. Bu boya türü içeriğindeki suyun buharlaşması ile uygulandığı yüzeyde hızlıca kurur. Bu tur boyaların en büyük özelliği hızlıca kururken diğer sentetik boyalar gibi içeriğinde bulunan kimyasalların ortaya çıkmamasıdır.

Su bazlı boya akrilik esaslıdır. Kullanıldığı alan kapalı dahi kalsa insan sağlığına bu nedenle zarar vermez

Su bazlı boyaya akrilik boya da diyebiliriz. Peki bu boya turunu nerelerde kullanırız iste yanıtı; su bazlı akrilik boyayı mobilyalarda kullanabiliriz, kapı boyamada su bazlı akrilik boya kullanabiliriz. Mutfak boyamada banyo boyamada su bazlı akrilik boya kullanabiliriz

Su bazlı akrilik boyayı her turlu sert zeminde gönül rahatlığı ile kullanabiliriz.

Su bazlı boyalar üst üste uygulansa bile yağlı boyaya nazaran çatlama dahi yapmazlar. Su bazlı akrilik boyalar kokusuz olduğu için insan sağlığına olumsuz yönde etki etmezler. Su bazlı akrilik boyalar özellikle çocuklu aileler için ve astım bronşit gibi rahatsızlığı bulunan insanların bulunduğu ortamda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Su bazlı akrilik boyaların kullanım özellikleri diğer boya türlerine göre daha uzundur. Parlaklıkları daha uzun sure yüzeyde kalır. En iyi su bazlı akrilik boyama ve tadilat ustasıyla yapılarınızın bambaşka bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Yapılarınızda eksik görmüş olduğunuz her ne var ise su bazlı akrilik boya tadilat ustanız tarafından harika bir görselliğe bürünmeye başlayacaktır. Su bazlı akrilik boyama tadilat ustası, boya yapan kişiyi nerede bulacağım diyebilirsiniz. Artık kısa sürede istediğiniz ustanızı bulmanıza yardımcı olacak boyacigonder.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.