Web Sitemize Hoşgeldiniz!
BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48
Hemen Arayın!
Bize yazın
İstanbul Anadolu - Avrupa Yakası
BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48BoyaciGonder.com | +90 531 747 01 48

Ahşap Boyama

Ahşap Boyama

boyacigonder.com Ahşap Boyama

Eski mobilyalarınızı yapacağınız ufak yeniliklerle yepyeni birer eşyaya dönüştürebilirsiniz.  Ahşap boyama sayesinde pratik bir şekilde eski mobilyalarınızı yenileyip farklı yaşam alanlarında kullanmaya devam edebilirsiniz. Ev dekorasyonunda sıkça yer bulan ahşabın nasıl boyanacağını bilen ustalarla çalışmanız işinizin sağlam ve temiz çıkması açısından önemlidir. Ahşap boyama da dikkat edilecek hususlardan biri Çalışma yüzeyinin temizliğidir. Ahşap yüzeyde bulunan yağ, toz ve kirler, boyaya yapışarak pürüzlü bir görünüm oluşmasına neden olur. Bu yüzden ahşap boyama yapılmadan önce boyama yapılacak alanın temiz olmasına hatta zımparalanmış olması yüzeyin pürüzsüz bir görünümü olmasını sağlamasına ve boyanın daha güzel durmasına neden olur. Zımparayla giderilmeyen pürüzler için alana macun uygulaması yapılması estetik görünüm için önemlidir. Macun kuruduktan sonra fazlalıklar kazınmalıdır. Astar boya yapılmalıdır. İlk kat astar kuruduktan sonra ikinci kat astarı atıp sünger zımpara kullanılmalı ve kuru bir bezle mobilya temizlenmelidir. Ahşap boyama aşaması: Ahşap boyama için yağlı boya ya da su bazlı akrilik boya tercih edilmelidir. Ahşap boyamada fırça seçimi de önem taşır. Geniş açılarda rulo ve dar açılarda fırça kullanılmalıdır. Yağlı boyalar temizlenmeye daha uygundur. Boyayı ve mobilyayı korumak için vernik uygulaması en son yapılmalıdır.

En İyi Ahşap Boyama Ustası Tadilat ve Bakım

En iyi ahşap boyama ve tadilat ustasıyla mobilyanızın bambaşka bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Mobilyanızda ya da ahşap boyama yaptırmak istediğiniz alanlarda eksik görmüş olduğunuz her ne varsa ahşap boyama ustanız tarafından harika bir görselliğe bürünmeye başlayacaktır.

Güvenilir ahşap boyama ustası, boya yapan kişiyi nerede bulacağım diyebilirsiniz. Artık kısa süre de istediğiniz ustanızı bulmanıza yardımcı olacak boyacigonder.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.